MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Gungstol 5431523
nr 543 1523
Gungstol
1800-tal, mahogny/läder [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 september 2008
kl 16:11:18
100 kr
350 kr
350 kr
600 kr
850 kr
850 kr
1.000 kr
6
950 kr
6